ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ОЛЕКСАНДРА ПОСАЦЬКОГО!

19 червня 2023 р. відзначає свій 60-ти літній ювілей, багаторічний працівник Франкового університету, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології факультету історії, педагогіки та психології – Олександр Васильович ПОСАЦЬКИЙ.

Олександр Васильович упродовж 1984 – 1990 рр. навчався, у тоді ще, Дрогобицькому державному педагогічному інституті імені Івана Франка. Після його закінчення, всю свою трудову діяльність та життя пов’язав із ним: розпочинає свою роботу із посади лаборанта ще на факультеті загальнотехнічних дисциплін і праці, а згодом закінчує аспірантуру при Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка де в 2005 р. захистив кандидатську дисертацію, а у вересні 2008 р. – стає доцентом кафедри практичної психології (тепер кафедри психології факультету історії, педагогіки та психології).

За весь період своєї роботи в інституті-університеті, Олександр Посацький здобув великий досвід та значні професійні й особистісні якості. Його цінують і поважають як колеги, так і студенти, оскільки він активно, окрім викладацької, долучається й до освітянської та організаторської роботи задля всебічного розвитку факультету та університету загалом. Разом із тим, Олександр Васильович є люблячим і відповідальним чоловіком, дбаючим батьком та чуйним дідусем.

Дорогий наш Олександре Васильовичу! Ми щиро поважаємо Вашу відданість роботі, сердечно цінуємо особистісні якості та шануємо як хорошого колегу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного добробуту та благополуччя, добра, достатку та всіх благ і гараздів! Не зупиняйтеся на досягнутому, прагніть нових здобутків і звершень, реалізовуйте нові задуми і плани, а наша дружня допомога із Вашим натхненням пліч-о-пліч супроводжуватимуть Вас.

Божої Вам опіки, багато років життя у мирній українській державі, реалізації усіх планів та здійснення заповітних мрій і побажань!

З найщирішими побажаннями,

колектив факультету історії, педагогіки та психології!