»

Вітаємо з ювілеєм Оксану ЛАЦИК

20 січня 2023 року відзначає свій ювілей Оксана Лацик – секретар деканату факультету української та іноземної філології, методист заочної форми навчання.

1998 року розпочала вона свою діяльність у стінах рідного навчального закладу. Відтоді стала не тільки неперевершеним професіоналом, але й душею нашого колективу. Доброта, чуйність, справедливість, працьовитість, відданість справі у поєднанні зі справжньою шляхетністю та неймовірною чарівністю дали змогу Оксані Миколаївні здобути повагу й шану серед колег та студентів.

У цей день бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, здійснення всіх мрій та реалізації задумів, Перемоги і перемог! Велика подяка Вам за неймовірне терпіння, делікатність, які допомагають кожному з нас правильно розставляти і свої орієнтири.

«Щастя – це риса характеру. В когось у характері – його завжди чекати, в інших – безперервно шукати, ще в інших – скрізь знаходити». Ви вмієте знаходити щастя і вмієте щедро дарувати його людям.

Нехай Ваш життєвий полудень стане зоряним часом великих справ, заслужених успіхів, втілених сподівань. Нехай Господь Бог щедро дарує Вам світлу й довгу життєву дорогу, нехай дні Ваші будуть сонячними, друзі вірними, родина щасливою! Віри, надії, любові та невичерпної енергії на многая і благая літа!

З повагою колектив факультету української та іноземної філології