Вітаємо з ювілеєм!

19 квітня 2021 року святкує 50-річний ювілей заступник директора інституту фізичної культури і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання

Роман Володимирович ЧОПИК.

Колектив інституту фізичної культури і здоров’я сердечно вітає Вас, шановний Романе Володимировичу.

Свій ювілей Ви зустрічаєте в розквіті творчих сил, збагачені життєвим досвідом. Професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість та наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній та науковій діяльності, здобути шану і повагу серед колег та студентства.

Ви – справжній лідер, мудрий наставник, душевна і щира людина.

Нехай Ваша життєва дорога в’ється висхідною, нагороджує радістю та всіма земними благами.

Прийміть від нас найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного щастя, наснаги, добра, благополуччя, довголіття.

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам та Вашій родині на многії літа!

Ваш ювілей – не тільки Ваше свято,

Радіють рідні і колеги теж.

Хай Бог пошле іще років багато,

Здоров’я, щастя, радості без меж!

Нехай добром наповнюється хата,

Достатком, щирістю і сонячним теплом.

Хай буде вірних друзів в ній багато,

Прихильна доля огорта крилом.

А весни будуть світлі, легкокрилі,

Не буде втоми лагідним рукам.

Нехай здійсниться те, що не збулося

І добре серце не підкориться рокам.

З повагою –

колектив інституту фізичної культури і здоров’я