Вітаємо з ювілеєм!

15 квітня 2021 року святкує 60-річний ювілей Людомир Павлович ФІЛОНЕНКОвідомий музикознавець, доктор філософії, кандидат педагогічних наук, доцент, багатолітній керівник кафедри музикознавства та фортепіано Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Колектив інституту музичного мистецтва сердечно вітає Вас, шановний Людомире Павловичу, з ювілеєм. Ви належите до тих постатей у музикознавстві та педагогіці, які цілеспрямовано, ґрунтовно і фахово займаються творчістю: науковими відкриттями та дослідженнями, працею над відродженням, системним осмисленням, публікацією творчості українських композиторів, виконавською піаністичною діяльністю, педагогічною справою й адміністративною роботою.

Доброзичливість, глибина спілкування, духовність, професійність – це ознаки, які притаманні Вам, а також патріотизм, творчий лет у постійному та повноцінному відтворенні як давньої, так і сучасної панорами українського музичного мистецтва.

Від душі бажаємо щедрої долі, натхнення, успішних справ та сміливих ідей, удачі і добра на життєвому та творчому шляху, енергії, Божого благословення, любові й злагоди в родині.

Нехай Ваш невичерпний потенціал і ентузіазм, віра у власні сили та міцне здоров’я стануть запорукою до нових звершень і висот!

Як води джерельні, будьте Ви здорові,

Хай сміються очі, не хмуряться брови.

Хай живуть у серці почуття високі

Й слова вітання линуть звідусіль!

Хай насипле сонце повні Вам долоні

Здоров’я, щастя, радості й тепла!

Божої благодаті та добра Вам на многії літа!

З повагою –

колектив інституту музичного мистецтва