Вітаємо з ювілеєм!

12 квітня 2021 року святкує свій 60-літній ювілей Юрій Орестович УГРИН – знаний науковець, кандидат фізико-математичних наук, доцент, багаторічний працівник кафедри фізики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

 

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ  ЮРІЮ  ОРЕСТОВИЧУ!

Колектив кафедри щиро і сердечно вітає Вас із 60-річчям від дня народження! Прийміть із нагоди ювілею найтепліші побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту, нових здобутків у навчальній та науковій діяльності.

В Україні і світі знають Вас, дорогий ювіляре, як відомого вченого-фізика, що плідно й успішно працює в сферах вивчення гальваномагнетних явищ у твердих тілах та дослідження електричних властивостей живих тканин, автора понад 100 наукових і навчально-методичних праць, серед яких наукові статті у провідних світових журналах, патенти, заявки на винахід. До Вашого виваженого, мудрого та професійного слова прислухаються і колеги, і студенти, і в редколегіях академічних журналів, і у різних наукових товариствах.

Юрію Орестовичу, Ви є втіленням надійності, принциповості, вимогливості, насамперед до себе, високого професіоналізму. Ці риси, помножені на творчість і новаторство, допомагають Вам бути на висоті вимог часу, йти у ногу зі світовою наукою.

Дорогий ювіляре, залишайтеся завжди таким же молодим душею і серцем, залюбленим у свою роботу! Від душі бажаємо Вам нових творчих досягнень і звершень, наснаги, натхнення, родинного затишку, духовного і матеріального благополуччя!

З роси і води Вам, на многії літа!

З глибокою повагою і найкращими побажаннями –

колектив Вашої рідної кафедри

Вам буде цікаво