Вітаємо з ювілеєм!

Колектив кафедри правознавства, соціології та політології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з найкращими побажаннями щиро вітає з 60-річним Ювілеєм свого колегу Ярослава Михайловича Комарницького.

Життєва і професійна біографія Ювіляра підкреслює його шляхетні манери поведінки. Ярослав Михайлович народився в родині вчителів на Сколівщині, навчався на історичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка, працював викладачем Львівського музично-педагогічного училища ім. Ф. Колесси, вчителем і заступником директора з навчально-виховної роботи у СШ № 3 м. Дрогобича, вчителем Дрогобицької гімназії. Нарешті, доля звела Ярослава Михайловича з Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка, де він виріс від викладача до кандидата історичних наук, доцента кафедри правознавства, соціології та політології. Його знають як розумну, професійну, толерантну, харизматичну та людяну особистість, яку люблять та поважають як колеги, так і студенти. Ювіляр – ерудований лектор, який уміє цікаво й доступно знайомити студентів із найвідомішими політологічними концепціями та закономірностями, вдало поєднуючи їх із сучасними політичними процесами в Україні та світі. Головне, до чого прагне Ярослав Михайлович, щоб його студенти мали політично-моральну громадянську позицію та берегли у своїх душах патріотичний дух.

Досягти такого результату Ювіляр намагається власним прикладом, бо сам ніколи не залишався осторонь подій, що відбувалися не лише у нашому місті, але й Україні загалом. Ярослав Михайлович був учасником Помаранчевого Майдану, Революції Гідності. І зараз він, напередодні виборів до органів місцевого самоврядування, активно включений у політичну діяльність.

Поряд з педагогічною та науковою діяльністю Ярослав Михайлович проявив добрі організаторські здібності, заслужив шану і повагу спочатку на посаді головного спеціаліста з питань внутрішньої політики та інформації Дрогобицької міської ради, а далі багаторічний голова Ради трудового колективу історичного факультету.

Попри успішну професійну кар’єру Ярослав Михайлович завжди залишався турботливим сином, братом, люблячим батьком та відданим чоловіком.

В цей особливий день, бажаємо Ярославу Михайловичу Комарницькому міцного здоров’я, миру, злагоди, затишку та достатку в родині. Нехай людська шана, натхнення та оптимізм допомагають здійсненню усіх планів та нових професійних здобутків. Хай Господь примножує Ваші сили на многії літа!

Вам буде цікаво