Вітаємо з ювілеєм!

25 липня 2023 року відзначає свій ювілей кандидат наук фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Олег Васильович СЛІМАКОВСЬКИЙ.

Справжній фахівець своєї справи, мудрий, компетентний та відповідальний професіонал, який викликає повагу і вдячність у всіх, хто має нагоду з ним співпрацювати. Талановитий колега, відданий своїй професії, котрий присвятив своє життя викладацькій діяльності, формуючи гідне молоде покоління!

Дорогий наш, Олеже Васильовичу! Ми щиро поважаємо Вашу відданість роботі, сердечно цінуємо особистісні якості та шануємо як хорошого колегу! Прийміть сердечні привітання з нагоди 60-річчя. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, а у серці – світло від людської вдячності! Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного добробуту й благополуччя, добра, достатку та всіх благ і гараздів! Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі та Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода й добробут на многая і благая літа.

З повагою –

колектив факультету здоров’я людини і природничих наук

Вам буде цікаво