Вітаємо з ювілеєм!

7 червня 2023 року відзначає свій ювілей наша чарівна колега, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри історії України та правознавства Олександра Євстахіївна ПРОЦЬ.

Шановна Олександро Євстахіївно!

Вже багато років Ви цілеспрямовано та віддано працюєте задля розвитку кафедри та університету загалом, не зупиняєтеся на досягнутому і прагнете нових звершень та успішної реалізації задумів. Тож нехай натхнення не покидає Вас, розпочаті справи приносять задоволення, а нові ідеї з легкістю втілюються у життя.

Цінуємо співпрацю із Вами як талановитою колегою, досвідченою науковицею і педагогом, людиною великого серця і щирої усмішки.

Зичимо міцного здоров’я, щасливого життя у мирній незалежній Україні, злагоди і добробуту в родині, здійснення заповітних мрій та великих планів!

З повагою колектив

кафедри історії України та правознавства