Вітаємо з ювілеєм!

3 червня 2023 року відзначає свій ювілей чарівна жінка, кохана дружина, турботлива мама, любляча бабуся, діловод кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти Людмила Степанівна ЗАДОРОЖНА.

Багаторічний досвід, професійні та особистісні якості Людмили Степанівни цінують і поважають колеги та студенти! Адже вже багато років вона веде велику освітянську й організаторську роботу на факультеті початкової освіти та мистецтва.

Шановна Людмило Степанівно!

Ми сердечно вітаємо Вас із 55-річчям! Бажаємо міцного здоров’я, злагоди і чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. А ще успіхів у справах, терпіння і задоволення від повсякденної роботи. Підкорення нових життєвих висот та здійснення усіх заповітних мрій.

Нехай життя буде сповнене лише радісними моментами, позитивним хвилюванням, щасливими днями в оточенні любові! І хай завжди Вас зігріває тепло людської вдячності, а будні й свята наповнюються радістю, світлом і любов’ю рідних та близьких.

Колектив кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти

і факультету початкової освіти та мистецтва