Вітаємо з ювілеєм!

5 травня 2023 року відзначає свій ювілей  доцентка кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного Тетяна Орестівна БІЛАН.

Вельмишановна Тетяно Орестівно!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Висловлюємо Вам вдячність за багаторічну успішну діяльність та сердечно бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах, душевної гармонії. Нехай щастя та удача будуть вічними супутниками, а здоров’я ніколи не підводить. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних та надійних друзів!

Колектив кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного