Вітаємо з ювілеєм!

6 квітня 2023 року відзначає ювілей доктор філологічних наук, професор кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти Марія Юліанівна ФЕДУРКО.

Вельмишановна Маріє Юліанівно!

Колектив кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти і факультету початкової освіти та мистецтва щиро вітає Вас з ювілеєм!

Шануємо Ваш філологічний хист, мудрість і виваженість у спілкуванні. Переймаємо Ваше життєве кредо: сумлінно працювати, поважати людей і жити по совісті. Переконані, що Ви щасливі в улюбленій справі, якій віддано служите багато років. Як талановита науковиця Ви усіляко сприяєте розвитку науки та освіти України, як мудра наставниця надихаєте на звершення та вдосконалення колег та студентів. Професіоналізм, цілеспрямованість, поміркованість, толерантність, надвисоке почуття відповідальності, прагнення відточити слово і загострити думку в кожному рядку численних праць. Це те, чого варто навчатися в Ювілярки.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної наснаги, нових наукових звершень. Хай рідні та близькі будуть міцною життєвою опорою ще багато щасливих років у мирній і квітучій країні.

Колектив кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти

і факультету початкової освіти та мистецтва.