Вітаємо з ювілеєм!

10 березня 2023 року відзначає свій ювілей кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Ярослав МАТВІСІВ.

Ярослав Ярославович у 1977 р. закінчив 8 класів Хлівчанської середньої школи, а далі – здобував фах учителя трудового навчання у Бродівському педагогічному училищі (1981 р.) та Дрогобицькому державному педагогічному інституті імені Івана Франка (1989 р.). У 1999 р. закінчив аспірантуру на кафедрі педагогіки Львівського національного університету імені Івана Франка та захистив кандидатську дисертацію на тему «Формування економічних понять в учнів основної школи на уроках трудового навчання» за спеціальністю «Теорія та методика навчання технологій» у спеціалізованій вченій раді Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Трудову діяльність на посаді вчителя трудового навчання та фізичного виховання розпочав у Пристаньській восьмирічній школі Сокальського району, працював лаборантом кабінету фізики в середній школі № 3 м. Дрогобич, а з 1990 р. і донині – улюблений студентами Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка викладач нарисної геометрії, креслення та технічної творчості на кафедрі технологічної та професійної освіти.

Вітаючи Вас із 60-річчям, дорогий наш Ювіляре, щиро бажаємо міцного здоров’я та Божої ласки! Нехай струни Вашої душі ще багато-багато довгих літ озиваються до світу правдою слова та мудрістю дій. Хай зріють яблука у Ваших садах, щедро колосяться істиною поля Ваших думок. Нехай бентежиться Ваше серце радістю, любов’ю, зрілим людським щастям!

Зичимо Вам нових здобутків на науковій і педагогічній ниві, а рідній Україні – Перемоги та Мирного неба!

З повагою колектив факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Вам буде цікаво