Вітаємо з ювілеєм!

26 січня 2023 року відзначає свій ювілей Орест ПІЛЬКО – старший викладач кафедри української мови факультету української та іноземної філології.

1985 року закінчив він українське відділення філологічного факультету і відтоді практично не розлучається з рідним навчальним закладом. Орест Степанович – талановитий стиліст-практик, мовний редактор багатьох наукових видань філологічного та історичного спрямування, людина енциклопедичних знань.

Вітаючи Вас із 60-річчям, щиро бажаємо, дорогий колего, міцного здоров’я та Божої ласки! Нехай струни Вашої душі ще багато-багато довгих літ озиваються до світу правдою слова і мудрістю дії, нехай зріють яблука у Ваших садах, щедро колосяться істиною поля Ваших думок, нехай бентежиться Ваше серце радістю, любов’ю, зрілим людським щастям! Нових здобутків, Перемоги та мирного неба над головою!

З повагою колектив факультету української та іноземної філології