Вітаємо з ювілеєм!

31 жовтня 2022 року відзначає свій ювілей директорка Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, докторка філологічних наук, професорка кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти Світлана Петрівна ГІРНЯК.

Жінка, яка надихає на звершення й вдосконалення, талановита науковця, яка усіляко сприяє розвитку науки та освіти України, мудра наставниця, яка дає гідний приклад новому поколінню.

Вельмишановна Світлано Петрівно!

Прийміть сердечні вітання з нагоди 50-річчя!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість, стійкість духу та внутрішня сила в поєднанні з неймовірною жіночністю, шармом і чарівністю дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег і студентів. Пишаємося Вашими професійними здобутками та науковими досягненнями, цінуємо можливість працювати в одному колективі й спільно реалізовувати креативні проєкти та цікаві напрацювання, разом досягати нових звершень.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, здійснення всіх мрій і перспективних планів. Нехай кожен день буде увінчаний відчуттям щастя й гармонії, поряд будуть тільки надійні друзі та колеги, а рідні й близькі стануть найміцнішою життєвою опорою!

З повагою – колектив кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти й факультету початкової освіти та мистецтва

 

Вам буде цікаво