Вітаємо з ювілеєм!

22 жовтня 2022 року відзначає свій славний ювілей завідувач кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор, Відмінник освіти України Володимир Юльянович КОВАЛЬЧУК.

Вельмишановний Володимире Юльяновичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди 60-річчя!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у педагогічній діяльності, здобути шану та повагу серед колег і студентства. Ви мудрий, компетентний та відповідальний професіонал, який викликає повагу і вдячність у всіх, хто має честь та нагоду з Вами співпрацювати. Присвятити майже усе життя науці, викладацькій діяльності, формуванню гідного молодого покоління, залишившись водночас все таким же красивим чоловіком, люблячим батьком та чоловіком, прикладом для наслідування і прекрасним керівником, чуйним колегою та наставником, справжнім другом для багатьох поколінь франківців – це неймовірний талант, який притаманний Вам. Без сумніву, Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих.

Тож прийміть найщиріші слова вдячності та шани. Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного затишку і добробуту, сили й наснаги, натхнення на нові звершення та перемоги, оптимізму, а також здійснення планів і мрій, вдячності від студентів та підтримки від близьких і рідних, які й надалі підтримуватимуть та надихатимуть Вас, даруючи любов.

Нехай ця прекрасна пора у Вашому житті буде наповненою світлими спогадами, теплими зустрічами й добрими посмішками. Хай Господь береже Вас та подарує многії і благії літа!

З повагою – колектив кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти й факультету початкової освіти та мистецтва