Вітаємо з ювілеєм!

12 серпня 2022 року відзначає свій ювілей  голова профкому, завідувачка відділу аспірантури та докторантури, доцентка Олена Анатоліївна КУЦИК.

Вельмишановна Олено Анатоліївно!

Ректорат, професорсько-викладацький склад та профспілка Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка щиросердечно вітають Вас із 55-річчям!

Ваша компетентна та багаторічна професійна праця – це трудовий подвиг, а шанобливе ставлення до людей і прагнення вирішити їх повсякденні проблеми – це незрівнянний приклад для наслідування. За свою багаторічну плідну діяльність Олена Анатоліївна відзначена багатьма почесними  грамотами та нагородами університету, міста, області, Львівської обласної організації та Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Щиро дякуємо за багаторічну успішну діяльність і сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість. Хай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Нехай всебічна підтримка рідних і колег, щира вдячність студентів, аспірантів і докторантів надихає підкорювати нові вершини та вірити у власні великі ідеї! Натхнення та успіхів у подальшій науково-педагогічній діяльності!

Вам буде цікаво