Вітаємо з ювілеєм!

Свій 50-річний ювілей святкує один із найулюбленіших студентами викладач математики нашого університету Тарас Іванович ВІЙЧУК.

Ювіляр відомий як організатор та ідейний натхненник багатьох заходів в університеті, з яких найвідомішим є Математичний фестиваль, що в докарантинні часи збирав сотні учнів із Дрогобича та області. Тоді виникала проблема, де всіх розмістити у величезному корпусі фізмату.

Тарас Іванович вдало поєднує успішну та креативну організаторську роботу з викладанням. За опитуваннями студентів він є найулюбленішим викладачем-математиком. Завжди велика кількість студентів прагне писати випускові роботи саме під його керівництвом.

Тарас Війчук є знаним прихильником здорового способу життя: його багатоденні веломандрівки Україною стали легендарними на фізматі.

Його думка є авторитетною і для студентів, і для викладачів. Працелюбність та щирість у стосунках із колегами ставлять Тараса Івановича на чільне місце серед викладачів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.

Бажаємо представнику шанованої династії викладачів-математиків Дрогобича подальших творчих успіхів у житті та праці під мирним небом!