»

Вітаємо з ювілеєм!

10 січня 2022 року відзначає свій ювілей завідувач кафедри практики німецької мови доцент Василь Михайлович ЛОПУШАНСЬКИЙ.

Вельмишановний Василю Михайловичу!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди 65-річчя від Дня народження!

Впродовж багатьох років ми маємо можливість працювати пліч-о-пліч із Вами та захоплюватися високим професіоналізмом, педагогічним талантом, науковим потенціалом, надзвичайною любов’ю до обраної справи.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я і благополуччя, творчих злетів, підкорення крутих вершин, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, а старання були виправдані вдячністю Ваших учнів.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення, а у домі завжди панують любов, достаток і злагода!

Адміністрація університету