ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!!

Найщиріші вітання з Днем народження для кандидатки історичних наук, доцентки, докторантки кафедри історії України Оксани Медвідь!!!

Шановна ювілярка має вагомі професійні і життєві здобутки. Після закінчення  Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Історія», вона у 1997 році розпочала трудову діяльність у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка на посаді викладача кафедри історії України.  У 1998 році вступила до аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка,  яку закінчила у 2002 році. У 2003 році  захистила кандидатську дисертацію «Військово-політична діяльність Дмитра Палієва». У 2005 році їй присвоєно вчене звання доцента кафедри нової та новітньої історії України.

 На науковій ниві Оксана Василівна зробила значний внесок у дослідження військової, організаційної, редакторської діяльності Дмитра Палієва, історії українського війська, наполегливо аналізує історіографічні джерела та напрацювання з історії кооперативного руху на західноукраїнських землях. Ювілярка є авторкою численних наукових і науково-методичних публікацій, активна учасниця міжнародних, всеукраїнських, регіональних наукових конференцій та форумів, проектів, член редакційних колегій наукових видань.

Оксана Василівна надзвичайно фахова, доброзичлива, комунікабельна, чуйна людина, яка має великий авторитет серед студентів та  колег.

Шановна ювілярко! Зичимо Вам від усієї душі усіх життєвих гараздів. Нехай усі наукові плани та задуми збуваються, хай щастить скрізь і у всьому! Невичерпної життєвої та творчої  наснаги, міцного здоров’я, любові! Нехай душу завжди зігріває радість від яскравих моментів та вражень!!! Божих благословінь на многії літа!!!

Колектив історичного факультету.

Вам буде цікаво