Вітаємо з ювілеєм!

1 серпня 2021 року святкує свій 50-літній ювілей Ігор Дмитрович Столярчук – знаний науковець, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри фізики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ  ІГОРЮ  ДМИТРОВИЧУ!

Колектив кафедри фізики сердечно вітає Вас із 50-річчям від дня народження! Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею та найтепліші слова глибокої шани. Від душі бажаємо Вам, дорогий ювіляре, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, натхнення та невичерпної життєвої енергії.

Широкий діапазон знань та інтересів, принциповість і послідовність у відстоюванні своєї позиції у Вас, Ігорю Дмитровичу, завжди поєднується із високим професіоналізмом ученого та педагога. Під Вашим керівництвом відбувається професійне становлення майбутніх вчителів і науковців, адже Ви обрали для себе найблагороднішу й найважливішу професію серед усіх інших. Ви – педагог від Бога! Даруєте студентам тепло своєї душі, скарби своїх знань, прищеплюєте любов до обраної професії, даєте мудрі життєві поради. Нехай Ваша натхненна праця на освітянській ниві дає щедрі врожаї талановитих особистостей, які працюватимуть на благо нашої України.

Ігорю Дмитровичу, крім педагогічного таланту, вражає багатогранність Вашого таланту науковця. Ваші визначні наукові досягнення є вагомим внеском у вітчизняну і світову науку. Глибоку повагу та авторитет серед колег-науковців не тільки в Україні, але й далеко за її межами, Ви здобули завдяки високому професіоналізму, натхненній праці та широті своїх наукових інтересів: від методів синтезу об’ємних кристалів до наноструктур різної розмірності; від оптоелектроніки, спінтроніки до прикладних застосувань наноматеріалів у біомедичній галузі.

Ігорю Дмитровичу, Вам, як завідувачу кафедри фізики, притаманне глибоке знання справи, висока культура в роботі, вміння масштабно мислити та стратегічно діяти. Ми, Ваші колеги, глибоко поважаємо Вас за відповідальність, порядність, відкритість і пишаємося, що працюємо з Вами як єдина команда.

Від усього серця бажаємо Вам, Ігорю Дмитровичу, натхнення на нові здобутки та творчої наснаги для підкорення нових професійних вершин! Нехай здійснюються всі Ваші мрії, а нові проєкти будуть такими ж успішними, як і нинішні! Хай кожен день дарує Вам радість та гарний настрій, а життя буде щедрим на добро і щастя!

З роси і води Вам на многії літа!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями –

колектив кафедри фізики

 

Вам буде цікаво