Вітаємо з успішним захистом!

Херсонської обласної ради Галицької Наталі Євгенівни на тему «Розвиток дослідницьких умінь учнів на уроках природничо-математичних дисциплін у закладах загальної середньої освіти (кінець 50-х – початок 90-х рр. ХХ століття)» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань
01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Вітаємо шановну Наталю Галицьку та її наукового керівника – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради Марецьку Людмилу Петрівну з успішним захистом дисертації! Зичимо неймовірних сил, світлого розуму та блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації!