Вітаємо випускників-магістрів факультету початкової освіти та мистецтва

10 лютого 2023 року в головному корпусі університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету початкової освіти та мистецтва.

Напутні та щирі слова вітань звучали від проректора з наукової роботи професора Миколи Пантюка, який подякував випускникам за те, що обрали навчання в магістратурі саме у Дрогобицькому університеті та побажав успіху на педагогічній ниві. Привітав випускників декан доцент Іван Кутняк, побажавши активності і цілеспрямованості на професійному шляху, добробуту та процвітання, а також мирного неба над Україною. Долучився до вітань заслужений працівник культури України колишній директор інституту музичного мистецтва професор Степан Дацюк. Зі здобуттям наукового ступеня «магістр» та присвоєнням відповідних кваліфікацій привітали випускників куратори випускових груп.

Керівництво факультету офіційно вручило випускникам дипломи.

Завершились урочистості спільною світлиною на згадку.

Радість свята із випускниками розділили їхні батьки, рідні, друзі та викладачі.

Щиро вітаємо Вас, шановні випускники, з отриманням дипломів! Щасливої Вам дороги, не зупиняйтеся на досягнутому! Летіть впевнено вперед і вгору на крилах отриманих знань!