Вітаємо шановну Марію Миронівну Чепіль з гарним ювілеєм!

Колектив кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти шле найщиріші вітання своїй очільниці, докторці педагогічних наук, професорці в День народження!

Всім колективом вітаємо Вас!

Нам дуже пощастило впродовж років відчувати ваше вміле керівництво кафедрою, здійснювати наукові проекти, співпрацювати з провідними спеціалістами Польщі, Білорусі та України. Під керівництвом Марії Миронівни написали та захистили наукові дослідження понад 40 кандидатів наук і 2 доктори педагогічних наук. В університеті створена і діє авторська наукова школа професора Чепіль Марії Миронівни, а кількість публікацій (посібників, монографій, статей) сягнула межі 400! Вашу працю високо оцінює науковий світ: академік академії наук вищої школи України, медаль Національної Академії педагогічних наук України «Ушинський К.Д.», медаль Національної Академії педагогічних наук України «Григорій Сковорода», почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України», координатор міжнародного товариства Montessori Research Europe, член Наукової ради Центру Східної Європи Університету Марії-Кюрі Склодовської в Любліні, член експертної ради з освіти при ДАК з ліцензування та акредитації вищих навчальних закладів, головний редактор та член редколегії численних наукових періодичних видань й інші відзнаки, нагороди.

Високий професіоналізм, самовідданість у роботі, ерудиція, широке поле педагогічних інтересів, особисті якості мудрого керівника, активна громадянська позиція, патріотизм, людяність викликають захоплення та повагу в тих, хто разом з вами творять науку, працюють у вищій школі.

Напередодні 30-літнього ювілею науково-педагогічної діяльності хочемо Вас привітати і побажати з роси і води міцного здоров’я, невичерпної енергії, мудрості та виваженості у прийнятті рішень! Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! А особисте щастя з рідними сповнює вірою, надією і любов’ю Вашу життєву дорогу!

Нехай Матір Божа береже Вас і Вашу дружню родину!

Пишаємося тим, що разом працюємо!

Бажаємо, щоб життєва стежина була яскравою мозаїкою, яка складається зі світлих барв радості, натхнення, творчості та успішних справ!