Вітаємо професора Олега Петречка з ювілеєм!

У квітні відзначає свій 55-річний ювілей Олег Михайлович ПЕТРЕЧКО – відомий історик, багаторічний науково-педагогічний працівник Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Олег Михайлович народився 3.04.1967 р. у м. Дрогобич. Вищу освіту здобув на історичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка. У 2008 році закінчив докторантуру у цьому ж закладі вищої освіти. Дисертацію на здобуття ступеня доктора історичних наук захистив 2010 р. у спеціалізованій вченій раді Ужгородського національного університету.

Висока працездатність, особиста відповідальність, конструктивність, уміння знаходити спільну мову з колегами і студентами забезпечили Олегові Михайловичу стрімке професійне зростання: 1995–1998 рр. – викладач кафедри всесвітньої історії; 1998–1999 рр. – старший викладач кафедри; 1999 р. – доцент кафедри всесвітньої історії; 2011 р. – професор. У 2011 р. Олег Михайлович очолив кафедру всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін, активно працює як викладач і науковець. Сфера його наукових зацікавлень: історія Стародавнього Риму, релігійні погляди римського суспільства, раннє християнство. Професор Олег Петречко користується авторитетом у колі фахівців-антикознавців, а його праці цитуються багатьма вченими.

Колеги історичного факультету щиросердно вітають Олега Михайловича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, мирного неба над головою, творчого довголіття та родинного затишку!