Вітаємо першокурсників із «Дебютом»

9 – 10 листопада 2016 року в Народному домі імені Івана Франка відбувся загальноуніверситетський огляд-конкурс художньої самодіяльності перших курсів «Дебют», що став вже традиційним і проводиться щорічно у Франковому виші.

Студенти-першокурсники, що представляли усі інститути та факультети університету,  демонстрували свої таланти в таких жанрах: виконання пісні, танець, гра на музичному інструменті, постановка драматичної сцени, декламування віршів, оригінальний жанр (пантоміма, акробатика, циркове мистецтво) і КВН.

Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 16 листопада у Народному домі імені Івана Франка на конкурсі «Студент року – 2016». Організаторами заходу виступили профком студентів університету та студентське самоврядування.