Вітаємо із захистом!

8 квітня 2021 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбувся захист дисертаційного дослідження Лілії Романівни Овчаренко на тему «Іншомовна підготовка майбутніх учителів нефілологічних спеціальностей у закладах вищої освіти України (друга половина ХХ – початок ХХІ століття)» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Вітаємо шановну Лілію Романівну та її наукового керівника завідувача кафедри технологічної та професійної освіти, доктора педагогічних наук, професора Леоніда Володимировича Оршанського з успішним захистом дисертації, бажаємо наснаги у роботі, втілення всіх творчих задумів, нових наукових пошуків і професійного зростання!