Вітаємо із захистом!

Вітаємо викладача кафедри анатомії, фізіології та валеології біолого-природничого факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Лупак Оксану Миколаївну з успішним захистом дисертації на тему:  “Еколого-біохімічні засади застосування біостимуляторів при вирощуванні лікарських рослин на заході України” на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 03.00.16 – Екологія та її наукового керівника доктора біологічних наук, професора Антоняк Галину Леонідівну, Львівського національного університету імені Івана Франка.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!