ВІТАЄМО ІЗ ЮВІЛЕЄМ!

Найщиріші слова вітань шлемо ректорові Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка професору Надії СКОТНІЙ.

Зичимо Вам щастя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у Вашій відповідальній і благородній справі!

Від усієї душі на довгі-довгі роки бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму та нових перемог на ниві вищої освіти!

Ви – справжня лідерка, мудра наставниця, душевна і щира людина. Хай Ваше життя буде сповнене подальших перемог і здійснених мрій.

Висловлюємо щиру вдячність за Вашу творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас Ви даруєте студентам та колегам.

Хай цвітом та рястом збагатяться всі Ваші дороги, доля приносить удачу у всьому, дарує Вам многіїї і благії літа!

Generic selectors
Exact matches only