Вітаємо із перемогою!

16 – 19 листопада 2017 року в місті Київ відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу за версією ISKA, де брали участь найкращі кікбоксери з усієї України. У складі команди Львівської області серед дорослих взяв участь студент інституту фізичної культури і здоров`я, майстер спорту України Олег Павляк. Провівши чотири поєдинки, у кожному з яких здобув перемогу над представниками Києва, Харкова та Черкас, він виборов звання Чемпіона України з кікбоксингу за версією ISKA.
Також цього року Олег здобув звання: Чемпіон України за версією WAKO (м. Бровари), Чемпіон України за версією WPKA (м. Львів), володар Кубку України за версією WPKA (м. Харків).
Отже, Олег став Чемпіоном у трьох різних версіях кікбоксингу (ISKA, WAKO, WPKA), довівши що він є найкращим кікбоксером України у своїй ваговій категорії, а зараз у складі збірної України готується до Чемпіонату Світу.
Вітаємо Олега з перемогою і бажаємо йому міцного здоров’я та подальших успіхів у спорті.