Вітаємо із Днем народження!

Найщиріші слова вітань із Днем народження шлемо ректорові Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка, доктору філософських наук, професору Валентині БОДАК.

Зичимо Вам щастя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у Вашій відповідальній і благородній справі! Від усієї душі на довгі-довгі роки бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму та нових перемог на ниві вищої освіти!

Ви – справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Хай Ваше життя буде сповнене подальших перемог і здійснених мрій.

Висловлюємо щиру вдячність за Вашу творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас Ви даруєте студентам та колегам.

Хай цвітом і рястом збагатяться всі Ваші дороги, доля приносить удачу у всьому, дарує Вам многіїї й благії літа!