Вітаємо з ювілеєм, пані ректор!

30 червня відзначає ювілей непересічна особистість, чарівна жінка, ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, знаний науковець, доктор філософських наук, професор Валентина Анатоліївна БОДАК.

Вельмишановна Валентино Анатоліївно!

Від імені всієї університетської спільноти прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею!

Ми знаємо Вас як мудрого керівника й наставника, висококваліфікованого талановитого науковця, блискучого організатора в освітній галузі, який своєю самовідданою, подвижницькою працею та педагогічною майстерністю здійснює визначний внесок у розвиток освіти і науки України, формує нове покоління педагогічних працівників.

У цей чудовий день ми бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту й процвітання, наснаги у відповідальній роботі, невпинного успіху у реалізації нових творчих ідей, злагоди та взаєморозуміння у колективі.

Будьте й надалі такою цілеспрямованою, енергійною, сповненою оптимізму і нових творчих ідей. Нехай завжди поруч із Вами будуть однодумці, вірні друзі та надійні колеги. Хай і надалі Ваша успішна організаційна, наукова, освітня діяльність служить реалізації високих творчих задумів і мрій для ефективної підготовки висококваліфікованих фахівців, виховання молоді, розвитку й зміцнення досягнень колективу заради процвітання рідної альма-матер та України.

Нехай Всевишній Вас охороняє й дарує щасливі многії і благії літа!

З повагою

Ваша університетська родина

Вам буде цікаво