Вітання з Бельгії!

Студентка ІV курсу інституту іноземних мов Дрогобицького університету Ірена Козар, перебуваючи на навчанні за програмою академічного обміну Ерасмус + у місті Брюгге, ділиться першими враженнями про своє навчання:

«Я, студентка ІV курсу інституту іноземних мов, взяла участь у програмі Ерасмус +.

Еразмус+  це програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти.

Завдяки Дрогобицькому університету я зараз маю можливість навчатися у Бельгії. Хочу зацікавити всіх абітурієнтів вступати до нашого університету. Адже у вас відкривається безліч можливостей спробувати навчатися за кордоном, вдосконалювати свої навички та представляти Україну на високому рівні.

Також, вступаючи до інституту іноземних мов, за кордоном вам буде легко подолати мовний бар’єр та вдосконалити свої навички з англійської мови.

Вважаю, що це крута можливість навчатися в Бельгії та ділитися своїм досвідом з іншими. Зараз я навчаюсь у місті Брюгге за програмою для майбутніх учителів. Ця програма вдосконалює мої навички, як майбутнього педагога, які я зможу використовувати в майбутньому. Також тут багато студентів з інших країн, з якими активно спілкуюся. Моє навчання триватиме 3 місяці. В університеті вивчаю цікаві предмети, серед яких є навіть нідерланська мова. Це крута можливість вивчити ще одну іноземну мову.

Хочу побажати кожному студентові, котрий читає це, старатися щодня працювати над собою та брати участь у програмах академічного обміну, які діють у Дрогобицькому університеті.

Дякую за цю можливість. Я щаслива бути тут!» 

Вам буде цікаво