Вітання ректора з нагоди Нового року та Різдва Христового!

Шановна академічна спільното!

Сердечно вітаю Вас із найсвітлішими й найулюбленішими зимовими святами – Новим роком і Різдвом Христовим, які у нашій уяві завжди асоціюються з благодатним світлом родинного вогнища, надіями та сподіваннями людей на краще майбуття.

Напередодні свят я щиро дякую колективу за трудові досягнення і наукові здобутки, розуміння та підтримку.

Новий рік – це завжди новий етап у житті, нові задуми і починання. Тож нехай він стане початком дороги в новий мирний час.

Хай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії й оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, нових звершень і успіхів, взаєморозуміння та гарного настрою! Нехай ці зимові свята принесуть усім мир, злагоду і достаток, увійдуть до Вашої оселі добром та радістю, надихнуть на нові вагомі здобутки! Зичу усім Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги й успіхів у роботі.

Бажаю, щоб у Новому році вся Україна святкувала День Перемоги. Нехай мирне небо охопить нашу Батьківщину. Бажаю, щоб наші захисники та захисниці повернулися до своїх родин здоровими та сповненими бажання відбудовувати нову Європейську Україну.

Гарних всім і радісних Новорічних та Різдвяних свят!

Ректор професор Валентина БОДАК

Вам буде цікаво