Вітання ректора з Днем Конституції України

Шановна академічна спільното!

Щиро вітаю Вас з одним із найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

З нагоди Дня Конституції України хочу побажати Вам єдності й сумління у дотриманні своїх конституційних прав та обов’язків. Адже у такий непростий час це особливо важливо для досягнення спільної мети – перемоги у боротьбі за волю, незалежність та суверенітет України.

Бажаю Вам упевненості у завтрашньому дні і у тому, що державні інституції, попри складнощі воєнного стану, зроблять усе, аби Ваші права – права кожного громадянина – були захищені, а ті, хто порушив їх, понесли справедливе покарання. Щиро вірю у щасливе майбутнє України, в якій пануватимуть мир, добробут та порядок, а кожен вільний громадянин матиме можливості для праці, творчості, самореалізації та гідного життя.

Україна неодмінно переможе!

Миру нам усім після перемоги над рашистською нечестю.

Слава Україні!

Ректор професор Валентина БОДАК

Вам буде цікаво