“Віра в себе та жага до змін!”

“Віра в себе та жага до змін!” – під таким гаслом 19 квітня 2022 року відбулася презентація студентських програм особистісно-професійного розвитку освітньої технології «Особистісно-професійний розвиток майбутнього педагога».

Студенти всіх факультетів та інститутів спільно з викладачами кафедри психології Дрогобицького університету поділилися досвідом реалізації завдань професійного й особистісного розвитку, отримали новий досвід та сформували нові напрямки індивідуального розвитку, визначили шляхи саморозвитку й самовдосконалення у майбутній професійній діяльності. Було презентовано шістнадцять автентичних програм, визначено оптимальну формулу досягнення поставленої мети та сформовано рекомендації «Як стати кращою версією самого себе».

Форми, шляхи, методи досягнення мети програми особистісно-професійного розвитку вразили своєю різноманітністю – від схем, таблиць, анімаційних проєктів, наукових досліджень до рефлексування, наукового діалогу, моральних, духовних і семантико-філософських аспектів розвитку людства.