Відзначення Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи

4 квітня 2022 року в межах проведення заходів щодо відзначення пам’ятних дат викладачі кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти спільно зі студентами спеціальності «Соціальна робота» провели лекцію-диспут «Дитячий аутизм: шляхи соціалізації дітей у суспільстві», яка була присвячена Дню поширення інформації про аутизм.

Викладачки кафедри Мар’яна Клим та Мар’яна Гринців акцентували увагу на актуальності проблеми. Студентки Оксана Живчин, Злата Мигович, Аліна Іванчук у представлених презентаціях детально проаналізували сучасні діагностичні програми, інноваційні форми та методи інклюзивного навчання дітей із розладами аутичного спектру (РАС). Особливе зацікавлення учасників заходу та жваву дискусію викликали фрагменти фільмів, присвячених дитячому аутизму.

Наприкінці заходу відбулася акція «Подаруй серце дітям!». За допомогою малюнків всі охочі мали можливість засвідчити свої почуття та ставлення до розв’язання проблеми дитячого аутизму.