Відзначення Міжнародного дня студента

16 листопада 2016 року з нагоди Міжнародного дня студента в Народному домі ім. І. Франка відбувся загальноуніверситетський конкурс естрадної пісні «Шанс – 2016».

Із вітальним словом до студентської громади звернувся голова студентського профкому Ігор Гівчак. У конкурсі взяли участь представники всіх інститутів та факультетів університету.

За одноголосним рішенням журі І місце здобула Анастасія Іваночко (інститут іноземних мов, гр. АП-13Б), ІІ місце – Каріна Стародуб (філологічний факультет, гр. РА-15Б), ІІІ місце – Віктор Наумяк (ІФМЕІТ, гр. ПГ-412Б).

На заході також було оголошено та нагороджено переможців загальноуніверситетських конкурсів, які проводилися в рамках святкування Дня студента.

Перші місця у номінаціях «Студент року – 2016» здобули:

1. «Студент-спортсмен» – Андрій Лагуш (факультет фізичного виховання, гр. ФВ-21Б).
  2. «Студент-соціальний педагог» – Марія Гурелич (факультет фізичного виховання, гр. ФВ-31Б).
  3. «Студент-митець» – Ганна Савчин (інститут музичного мистецтва, гр. МЗ-11М).
  4. «Студент-громадський діяч» – Юлія Романчук (філологічний факультет, гр. УР-42Б).
  5. «Студент-науковець» – Христина Стебельська (соціально-гуманітарний факультет, гр. ДО-24М).
  6. «Студент-журналіст» – Ірина Волощак (філологічний факультет, гр. УА-43Б).

Перемогу в огляді-конкурсі художньої самодіяльності перших курсів «Дебют – 2016» здобула команда інституту іноземних мов.

У студентській олімпіаді «Ерудит» перемогла Марія-Роксолана Беднарчук (інститут іноземних мов, гр. АН-41Б).

У змаганнях із рукоборства «Найсильніший» переможцем стала команда інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.

Усі переможці та дипломанти заходів отримали подарунки та грошові премії.

Більш детальну інформацію про переможців усіх конкурсів та олімпіади буде висвітлено у газеті «Франківець» № 11 (244).