Відзначення Міжнародного дня студента

16 листопада 2017 року в Народному домі імені Івана Франка з нагоди Міжнародного дня студента відбувся загальноуніверситетський конкурс естрадної пісні «Шанс – 2017», який організували профком студентів та студентське самоврядування.
Із вітальним словом до студентської громади звернулися ректор професор Надія Скотна та голова студентського профкому Ігор Гівчак. У конкурсі взяли участь представники всіх інститутів та факультетів університету, які продемонстрували свої вокальні здібності.
Професійне журі визначило переможців:
І місце – дует у складі студентів соціально-гуманітарного факультету Ірини Навроцької (гр. ДО-14М) та Юрія Сімнова (гр. ПП-12М);
ІІ місце – Лілія Будзинська (інститут іноземних мов, гр. АН-21Б);
ІІІ місце – Ярина Кіт (історичний факультет, гр. ІП-22Б).
На заході також було оголошено та нагороджено переможців загальноуніверситетських конкурсів, які проводилися в рамках святкування Дня студента.
Перші місця у номінаціях «Студент року – 2017» здобули:
1. «Студент-спортсмен» – Андрій Фегецин (інститут фізичної культури і здоров’я, гр. ФВ-31Б).
2. «Студент-соціальний педагог» – Марія Гурелич (інститут фізичної культури і здоров’я, гр. ФВ-41Б).
3. «Студент-митець» – Іван Собіль (інститут музичного мистецтва, гр. МЗХ-31Б).
4. «Студент-громадський діяч» – Андріана-Марія Максим’як (філологічний факультет, гр. УА-14М).
5. «Студент-науковець» – Ірина Навроцька (соціально-гуманітарний факультет, гр. ДО-14М).
6. «Студент-журналіст» – Тетяна Особа (соціально-гуманітарний факультет, гр. ДО-44Б).
Перемогу в огляді-конкурсі художньої самодіяльності перших курсів «Дебют – 2017» здобула команда інституту іноземних мов.
Усі переможці та дипломанти заходів отримали подарунки та грошові премії.
Крім того, студенти мали можливість продовжити святкування у розважальному комплексі «Cazanova».
Організатори свята висловлюють щиру подяку всім студентам за активну участь у заходах і бажають нових досягнень у навчанні та творчій роботі.
Більш детальну інформацію про переможців усіх конкурсів буде висвітлено у газеті «Франківець» № 10 (255).