Відзначення державною нагородою випускниці факультету початкової та мистецької освіти

Факультет початкової та мистецької освіти вітає випускницю спеціальності “Хореографія”, провідну солістку балету Львівської національної опери Ярину Котис із отриманням звання заслуженої артистки України! Зичимо натхнення і творчих здобутків! Ярина Котис виконує провідні партії у балетах “Лебедине озеро” П. Чайковського, “Дон Кіхот” та “Баядерка” Л. Мінкуса, “Пульчинелла” і “Весна священна” І. Стравінського, “Корсар” А. Адана, “Кармен-сюїта” Ж. Бізе-Р. Щедріна та інші.
Відповідний указ Президента України №406/2021 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності читайте на офіційному сайті президента: