Відзначаємо День Державного Прапора України

23 серпня для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України ми відзначаємо День Державного Прапора.

З нагоди державного свята біля головного корпусу університету відбулася церемонія підняття Прапора України. Під величні звуки державного Гімну право підняти Прапор було надано начальнику господарського управління Василеві Меньку.

Сердечно вітаємо всю університетську спільноту з Днем Державного Прапора України. Насамперед бажаємо всім мирного неба над головою, добра та спокою у кожному серці, у кожному домі.

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я і щастя, подальших перемог заради процвітання незалежної України. Нехай серця сповнюються гордістю за нашу державу, відданістю й патріотизмом, прагненням до єдності та порозуміння.

Адміністрація університету