Відкриті лекції професора Житомирської політехніки

Керівник наукової школи “Цифрові освітні технології”, доктор педагогічник наук, професор, професор кафедри інженерії програмного забезпечення Державного університету “Житомирська політехніка” Вакалюк Т.А. провела відкриті лекції для науково-педагогічних працівників Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка на теми: «Публікація матеріалів у Scopus та Web of Science: реалії та перспективи» та «Електронне портфоліо як засіб відображення результатів науково-педагогічної діяльності викладачів ЗВО». Під час доповіді Т.А.Вакалюк зробила акцент на важливості наявності електронного портфоліо у науково-педагогічних працівників та презентувала вимоги до електронного портфоліо науково-педагогічного працівника закладу вищої освіти.