«Відкриті дані для міста та громадян» у Франковому університеті

11 квітня 2018 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася лекція-тренінг «Відкриті дані для міста та громадян». З вітальним словом до присутніх звернулися ректор професор Надія Скотна, міський голова Тарас Кучма, а також директор Інституту стратегії розвитку міста Володимир Кондзьолка.

Лекція  Станіслава Гайдера, яка стосувалася відкритих даних, була змістовною, повчальною та цікавою, викликала жваву реакцію аудиторії.  Результат перевершив усі сподівання –  запланований  годинний монолог перетворився на  дві години діалогу. На кейсах міста було продемонстровано,  як Дрогобич отримує додаткові кошти, як розбиваються стереотипні мислення, і взагалі, які дивіденди приносять відкриті дані мешканцям та владі.

Як університет допоможе розвивати відкриті дані місту? Легко! Наприклад, студенти  на практикумах можуть почистити усі формати розпорядників інформації, які не читаються машинами. Також університет готовий також відкривати  власні дані та розміщати їх на міському порталі (скажімо, географія студентів та ін.). Крім того, спільно з відповідними факультетами будуть створюватися аналітичні матеріали щодо роботи Е-сервісів міста та матеріали на основі відкритих даних. І найважливіше –  є розуміння і підтримка усіх сторін, а значить  –  буде результат!

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors