Відкрите заняття з нагоди святкування «Всесвітнього дня туризму»

28 вересня 2017 року студенти ІІІ курсу факультету фізичного виховання провели відкрите заняття з нагоди святкування «Всесвітнього дня туризму», що відзначається щорічно 27 вересня.
Студенти Ніколетта Біла, Віталій Ференц, Руслан Панасть, Павло Альмес, Остап Саламін (група ФВ-31Б), Роман Пак, Сергій Яхно, Микола Зінчук (група ФВ-32Б) підготували матеріали про походження знакової дати для туризму, а також розповіли про архітектуру та історію 926-річного Дрогобича.
На занятті були присутні заступники декана факультету фізичного виховання доцент Наталія Кізло, старший викладач Олександр Лемешко, завідувач кафедри спортивних дисциплін та туризму доцент Галина Кондрацька, доцент кафедри економіки та менеджменту Ліля Чайка-Петегирич та викладачі, які приймали участь у підготовці відкритого заняття, доцент Наталія Гук та старший викладач Сергій Самойлик.