Відійшов у вічність почесний доктор Дрогобицького університету

28 лютого 2021 року на 80-му році життя відійшов у вічність почесний доктор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач відділу теорії та історії політичної науки Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України

Микола Іванович МИХАЛЬЧЕНКО.

Вітчизняній науці Микола Іванович залишив сотні наукових праць, монографії, підручники для студентів закладів вищої освіти. Був одним із засновників філософського напряму досліджень взаємодії інститутів держави та громадянського суспільства. Він розробив теорію ідеологій, концепцію трансформації усталених суспільств і суспільств перехідного характеру у світлі діалогу цивілізацій і культур.

Микола Іванович був засновником та першим президентом Української академії політичних наук, першим віцепрезидентом Асоціації політичних наук України.

Із вдячністю згадуватимуть Миколу Івановича його учні, яким він допоміг торувати власний шлях у науці.

Вшановуючи пам’ять цього видатного науковця, адміністрація та трудовий колектив Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка висловлюють щирі співчуття з приводу важкої втрати.

Вічна і світла пам’ять.