Відійшов у вічність голова Наглядової ради університету

16 грудня на 76-му році життя зупинилося серце відомого дитячого реабілітолога, Героя України, засновника та довголітнього керівника Міжнародної клініки відновного лікування, доктора медичних наук, професора, академіка, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, науковця і дослідника, голови Наглядової ради Дрогобицького університету Володимира КОЗЯВКІНА.

Смерть Володимира Ілліча – це непоправна втрата для України і світової медичної спільноти. Адже авторський Метод Козявкіна, який він розробив для лікування та реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч (ДЦП), – це унікальний новаторський підхід до вирішення проблеми ДЦП, визнаний у цілому світі науковою та медичною спільнотою.

Колектив університету висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким померлого. Сумуємо й розділяємо гіркоту втрати разом із Вами. Нехай милосердний Господь упокоїть душу Володимира Ілліча у Своїх Небесних Оселях, там, де праведні спочивають.

Адміністрація та трудовий колектив університету