Відеоконференція до Дня української писемності та мови

1 грудня 2021 р. викладачки кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі професорки Марія Федурко та Віра Котович, доцентка Олена Кравченко-Дзондза взяли участь у роботі відеоконференції до Дня української писемності та мови.

Конференція проходила під патронатом генерального консульства України в Мюнхені, а її організатором став Iнститут слов’янської філології Університету Людвіґа-Максиміліана (м. Мюнхен).

З вітальним словом виступив Генеральний консул України у Мюнхені Юрій Ярмілко. Доповіді Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня, директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Василя Шуляра, наукової співробітниці Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері Олесі Лазаренко та виступи модераторки заходу Олени Новікової порушували актуальні питання державності української мови, сучасних підходів до вивчення української мови та літератури в навчальних закладах України й зарубіжжя, здійснення процесу дерусифікації географічних назв на теренах нашої держави, координації зусиль науковців, учителів, громадськості для утвердження державного статусу української мови, її побутування в усіх сферах суспільного життя.

Вам буде цікаво