Відбулися вибори органів студентського самоврядування

20 вересня 2021 року в університеті відбулися вибори органів студентського самоврядування. Студенти обрали студентських директорів / деканів та ректора.

Реєстрація кандидатур відбувалася в період з 7 до 16 вересня. Після опрацювання інститутськими і факультетськими лічильними комісіями бюлетенів обрано наступний склад студентського ректорату:

ректор – Святослав Музичка (гр. АН-11М, інститут іноземних мов);

директор інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій – Маркіян Ковалько (гр. ФА-304Б);

директор інституту фізичної культури і здоров’я – Аліна Сарай (гр. ФК-31Б);

директор інституту музичного мистецтва – Марія Цицик (гр. МЗ-22Б);

директор інституту іноземних мов – Катерина Климко (гр. ПАН-36Б);

декан факультету початкової та мистецької освіти – Вікторія Костирко (гр. ПОА-31Б);

декан факультету психології, педагогіки та соціальної роботи – Софія Даниляк (гр. ДО-12М);

декан історичного факультету – Іван Маціборко (гр. ІП-41Б);

декан філологічного факультету – Анна Світлозарова (гр. УА-22Б);

декан біолого-природничого факультету – Христина Місяйло (гр. БХ-21Б).

А також в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, інституті фізичної культури і здоров’я та на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбулися звітно-виборні профспілкові збори студентів, на яких обрали нових голів профбюро, а саме:

ННІФМЕІТ – Олена Ванько (гр. М-101Б);

ННІФКЗ – Тетяна Бедик (гр. ФК-41Б);

ФППСР – Мар’яна Макар (гр. ДО-33Б).

Бажаємо новообраному студентському активу плідної праці у відстоюванні студентських прав та інтересів!