Відбулося засідання вченої ради університету

На початку засідання ректорка Валентина Бодак вручила відзнаку Вченої ради Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професорці Вірі Котович. Атестат доцента кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти було вручено Іванові Василиківу, атестати доцентів кафедри математики та економіки – Іванові Ворончаку та Ірині Гордієнко, атестат доцентки кафедри психології – Олесі Ригель.

Згодом Вчена рада затвердила фінансовий звіт університету за 2023 рік та кошторис університету на 2024 рік; заслухала питання про підсумки діяльності спеціалізованих вчених рад університету 2023 року; розглянула атестаційну справу професора кафедри біології та хімії доктора ветеринарних наук Ярослава Лесика; обрала на посаду директора бібліотеки ДДПУ ім. Івана Франка Ігоря Розлуцького; затвердила ліміти стипендіатів, яким буде призначена стипендія за результатами семестрового контролю на основі здобутого ними рейтингового балу на ІІ семестр 2023/2024н.р.; заслухала звіт про використання коштів та виконання кошторису витрат органів студентського самоврядування університету за 2023 рік. Також Вчена рада рекомендувала до друку 7 навчально-методичних посібників.