Меню

«

»

Відбулося засідання вченої ради університету

23 лютого 2017 р. відбулося засідання вченої ради університету. Відкрила засідання ректор професор Надія Скотна, запропонувавши вшанувати хвилиною мовчання світлої пам’яті ректора Василя Надім’янова (18.02.1927 – 3.09.1988), якому днями виповнилося б 90 років.

На засіданні вчена рада подякувала директорові Центру перепідготовки та післядипломної освіти Петрові Фещенку за багаторічну плідну працю та вагомий внесок у розвиток університету в зв’язку з поданою ним заявою на завершення трудової діяльності за власним бажанням.

Ректор професор Надія Скотна вручила почесні грамоти Національної Академії педагогічних наук України професорам Корнелію Сятецькому та Степанові Дацюку.

Вчена рада розглянула питання про підсумки навчально-виховної роботи за перший семестр  2016/2017 н.р., про роботу бухгалтерської служби та фінансово-господарську діяльність університету та про дотримання професійної етики науково-педагогічними працівниками університету, внесла зміни до Положення про призначення та виплату стипендій студентам, аспірантам, докторантам Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Крім того, рекомендувала до друку 9 навчально-методичних посібників.