Відбулося засідання вченої ради університету

22 березня 2018 року в актовій залі головного корпусу відбулося засідання вченої ради університету.

Відкрила засідання ректор професор Надія Скотна та вручила подяку за участь у роботі журі Відкритого регіонального конкурсу юних піаністів в рамках музичного фестивалю «Українська музика в часі і просторі» завідувачеві кафедри музикознавства та фортепіано доценту Людомиру Філоненку.

Вчена рада розглянула питання про підсумки НДР та НДРС за 2017 рік та про методичне забезпечення навчального процесу в навчально-науковому інституті музичного мистецтва, затвердила Положення про міжкафедральний науковий семінар Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 13 навчально-методичних посібників, 1 словник основних термінів та 1 робочий зошит для виконання лабораторних робіт.