Відбулося засідання вченої ради університету

6 березня 2018 року відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про підсумки навчально-виховної роботи за перший семестр 2017/2018 н.р., про роботу бухгалтерської служби та фінансово-господарську діяльність університету, про дотримання академічної доброчесності науково-педагогічними працівниками та студентами університету, затвердила кошторис Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка на 2018 рік, присвоїла звання “Почесний доктор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка” (HONORIS CAUSA) ректору Університету прикладних наук ВІВЕС (Бельгія) Йорісу Хіндріксу, внесла зміни до Положення про відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти та до Положення про порядок замовлення, друку, видачі та обліку документів про вищу освіту державного зразка та академічних довідок у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 9 навчально-методичних посібників та  монографію.